Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje nadále 24 hodin, 7 dní v týdnu. Objednávky expedujeme každý pracovní den a v těchto dnech je k dispozici stejně technická podpora telefonicky i emailem od 9:00 do 16:00.
Kategorie produktů
Ecoprodukt.cz - Recenze Heureka.Vrácení tovaru do 30 dnů.Facebook ecoprodukt.

ELIZ nástěnný infrapanel

Elektrický nástěnný INFRA panel Eliz

Elektrický nástěnný INFRA panel Eliz s příjemným sálavým teplem zaujme svým moderním designem, skleněným předním panelem a tloušťkou jen 28 mm. Ohřívač je ideálním řešením pro použití v koupelně. Pracuje na principu sálání tepla a sálavým teplem ohřívá předměty a osoby v místnosti. Neohřívá na principu proudění teplého vzduchu. Pomocí dotykového ovládacího panelu s displejem víte jednoduše nastavit požadovanou teplotu, režim týdenního časovače s možností nastavení ohřevu na každý den v týdnu a pomocí funkce dětské pojistky zablokujete tlačítka ovládacího panelu. Jeho použití v koupelně je bezpečné díky krytí IP 24.

Tovar v kategorií
 
Výrobce
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 1

Elektrický nástěnný INFRA panel s příkonem 850 W, elektronickým ovládáním, týdenním časovačem, adaptivní kontrolou, LED displejem, pamětí nastavení, dálkovým ovládáním, držákem na ručník, dětskou pojistkou, automatickým vypnutím při přehřátí a krytím IP 24.

6 160Kč 5 236 Kč
ks
Na objednávku: do 2-4 dnů
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 1