Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje nadále 24 hodin, 7 dní v týdnu. Objednávky expedujeme každý pracovní den a v těchto dnech je k dispozici stejně technická podpora telefonicky i emailem od 9:00 do 16:00.
Kategorie produktů
Ecoprodukt.cz - Recenze Heureka.Vrácení tovaru do 30 dnů.Facebook ecoprodukt.

Solární pumpy s baterií

V naší nabídce naleznete i solární fontány, které jsou vybaveny baterií. Ty jsou nabíjeny pomocí solárních panelů. Tyto solární fontány resp. pumpy jsou vhodné pro domácí zahradní jezírka, kde vytvářejí příjemnou zvukovou kulisu a fungují bez nutnosti napájení z elektrické sítě.V naší nabídce naleznete i solární fontány, které jsou vybaveny baterií. Ty jsou nabíjeny pomocí solárních panelů. Tyto fontány resp. solární pumpy jsou vhodné pro domácí zahradní jezírka, kde vytvářejí příjemnou zvukovou kulisu a fungují bez nutnosti napájení z elektrické sítě.

Tovar v kategorií
 
Výrobce
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 4

Systém se solárním modulem včetně zapichovacího kolíku a elektrického ponorného čerpadla odolnému vůči opotřebení. Při slunečním svitu se elektrická energie ukládá do baterií.

3 358Kč 2 798 Kč
ks
Na objednávku: do 5 dnů

Solární fontána, akumulátor 12V, LED osvětlení a solární panel Esotec Napoli LED (Čerpací výkon: 470 - 750 l / hod)

5 318Kč 4 198 Kč
ks
Na objednávku: do 4 dnů

Zpříjemněte si posezení při vašem jezírku solární fontánou, bez nutnosti elektroinstalace. Baterie umožňuje provoz i po setmění. Výkon čerpadla je nastavitelný.

2 240Kč 1 680 Kč
ks
Na objednávku: do 4 dnů

Perfektní kombinace ze solárního modulu, akumulátoru s regulovatelným výstupním napětím, ponorného čerpadla a LED kroužků pro efektní osvětlení.

6 438Kč 5 178 Kč
ks
Na objednávku: do 4 dnů
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 4