Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje nadále 24 hodin, 7 dní v týdnu. Objednávky expedujeme každý pracovní den a v těchto dnech je k dispozici stejně technická podpora telefonicky i emailem od 9:00 do 16:00.
Kategorie produktů
Ecoprodukt.cz - Recenze Heureka.Vrácení tovaru do 30 dnů.Facebook ecoprodukt.

Následující 3 body nejvíce ovlivňují výkon osvětlení:

  • Nasměrování instalace
  • Výkon
  • Teplota

Směr instalace: Jih = 100% výkon
Na základě testů se potvrdilo, že nejlepší směr pro instalaci je jižní strana. Solární panel musí směřovat přímo na jih a nesmí mu stínit žádné předměty ani větve. Předměty nesmějí na solárním panelu vytvářet ani jen malý stín na krátkém úseku povrchu panelu.

Směr instalace: Východ = 75% výkonu
Z testů vyplývá, že pokud instalujete solární panel na východ, výkon nabíjení bude 75%. To znamená, že každý den ztratíte 25% výkonu osvětlení. Z důvodu, že slunce cestuje z východu na západ, je během dne na východě nejlepší sluneční svit, který se ale v poledne snižuje.

Směr instalace: Západ = 70% výkonu
Z testů vyplývá, že pokud nasměrujete panel na západ, výkon nabíjení bude 70%, což znamená, že každým dnem ztratíte 30% sluneční energie.

Směr instalace: Sever = 46% výkonu
Na základě testů vyplývá, že pokud nasměrujete panel na sever, výkon nabíjení bude pouze 46%, tedy ztratíte 54% sluneční energie každý den.

Instalace pod stromy nebo do stínu budovy
Z testů vyplývá, že pokud je solární panel pokrytý stínem ze stromu nebo budovy, výkon bude jen 40-70%, což znamená, že ztratíte 30-60% sluneční energie.

Sluneční energie - výkon:
Standardní myšlenka solárního nabíjení, počítá se sluneční intenzitou: 1000W / m2. Pokud je to méně než 1000W, výkon nabíjení se značně sníží, takže doporučujeme využít i monitor pro otestování solárního výkonu.

Teplota: 25 ° C:
Nabíjecí rozsah kvalitní Li-ion baterie je 0 ° C - 45 ° C, rozsah vybíjecích teplot je -20 ° C až 60 ° C, Skladovací teplota je 0 ° C až 45 ° C. Na základě testů vyplývá, že teplota nižší než 25 ° C, sníží výkon nabíjení na 10% až 50%, i v případě, že sluneční energie je ideální.