Doprava ZDARMA nad 2500 Kč   Rychlá doprava
Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Kategorie produktů


Společnost Ecoprodukt

  S čím vám pomůžeme

Již od roku 2010 se pohybujeme ve světě inovativních technologii, které řeší problém elektrického připojení mimo elektrické sítě - off grid. Naším cílem je pomáhat šetřit energii, protože jak praxe ukazuje úspora generované energie je ještě efektivnejší, než vyrobená energie. Jsme odborníci na sluneční energii, čili fotovoltaiku a off grid. To znamená, že pomáháme lidem napájet a dobíjet mobil, notebook, fotoaparát, žárovky, ledničku, ohradník, čerpadlo, kamery, wifi router a další spotřebiče pro zajištění komfortu mimo elektrické sítě.

  Naše specializace fotovoltika a off grid

Off grid je samostatní disciplína. Každé řešení je autonomní a individuálně navržené pro konkrétní situaci u klienta. To vyžaduje abychom solární komponenty dobře poznali, testovali a vylepšovali. Neodmyslitelnou součástí jsou každoroční návštěvy školení, workshopů a konferencí za účelem vzdělávání se a sledování aktuálních trendů. Pravidelně publikujeme články a recenze a přinášíme tipy a inspirace pro lidi, kteří chtějí žít částečně, nebo zcela nezávisle na inženýrských sítích.

  Solární technologie, které máme v sortimentě

Na slovenský i český trh přinášíme technologie využívající alternativní zdroje energie. Široká nabídka obsahuje také solární nabíječky, solární panely, solární ostrovní systémy, solární zavlažovací systémy, solární fontány, solární svítidla, solární baterky a dokonce i elektromobil a jiné produkty pro rybáře, myslivce, turisty a v neposlední řadě zahrádkáře.

Stejně jako využívání obnovitelných zdrojů energie jsou pro nás důležité i běžné energie a jejich efektivní využívání. Proto přinášíme řadu produktů které pomáhají řešit šetření vody, šetření tepla, šetření elektrické energie a celkově jak ušetřit v domácnosti. Díky zdánlivě jednoduchým zařízením mohou zákazníci dosáhnout velké úspory a zároveň přispívat k dlouhodobé udržitelnosti životního prostředí.

Spolupracujeme výhradně s odpovědnými dodavateli renomovaných značek úspěšných v Evropě a často i v celém světě. Jednotlivé produkty splňují příslušné technické požadavky, certifikace bezpečnosti, recyklační poplatky, environmentální nezávadnosti, či energetické efektivity.

  Kdo jsou naši zákazníci?

Naše produkty a služby jsou k dispozici pro konečné spotřebitele i velkoobchodní spolupráci
 

  Maloobchod - koneční spotřebitelé

Připravujeme řešení a poradenství pro zahrádkáře, chataře, turisty, karavanisty, rybáře, myslivce, cestovatele, ale v neposlední řadě i lidem, kteří se snaží šetřit energii v domácnosti či ve své firmě. Využití sluneční energie je možné aplikovat kamkoliv a to bez kopání, sekání a dalších faktur za energii

  Velkoobchod - další prodaj

Spolupracujeme se slovenskými a českými společnostmi se zájmem o rozšíření specializovaného portfolia produktů a služeb. Našimi velkoodběrateli jsou internetové obchody, kamenné prodejny, či distributoři. Stát se prodejcem našich produktů je velmi jednoduché. Škála našich produktů je velmi široká, a proto je pravděpodobné že i vy si u nás najdete svůj budoucí bestseller.