Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje nadále 24 hodin, 7 dní v týdnu. Objednávky expedujeme každý pracovní den a v těchto dnech je k dispozici stejně technická podpora telefonicky i emailem od 9:00 do 16:00.
Kategorie produktů
Ecoprodukt.cz - Recenze Heureka.Vrácení tovaru do 30 dnů.Facebook ecoprodukt.


Jak zvolit vyhřívané oblečení

Elektricky vyhřívané oblečení by nemělo chybět každému zimomřivé lyžaři či turistovi, rybáři či lovci. Vyberte si vyhřívané vložky do bot, vyhřívaná rukavice, vyhřívaná ponožky, vyhřívaná oblečení, vyhřívaný koberec, vyhřívaná lyžařské rukavice, elektricky vyhřívané oblečení, vyhřívání do bot na dobíjecí zdroje nebo zdroje na baterky....

 

  Jak fungují vyhřívané oděvy?

Vyhřívané oblečení obsahují uhlíková vlákna, které poskytují ohřev na bázi infračervených vln. Kromě toho, že vás infračervené vlny zahřejí, zlepšují zároveň i prokrvení organismu.

  Vyhřívané oblečení

Pokud vás trápí studené části těla, existuje praktické řešení. V kategorií vyhřívané oblečení najdete množství vyhřívaných doplňků od hlavy až po paty.

  Čím jsou napájeny vyhřívané doplňky?

Zabudovaná baterie - baterie je kompaktní a může být umístěna v připraveném nenápadném kapse. Baterii lze jednoduše odpojit od vyhřívaných vláken a nabít dodávanou nabíječkou.
V případě, že si vyberete vyhřívané doplňky s baterií, nelze použít svou baterii nebo PowerBank.

  Vestavěnou baterii obsahují produkty

 

  Powerbank

PowerBank ale nebývá v balení. Je možné použít jakoukoliv POWERBANK s 5V USB výstupem, kterou je třeba si ještě přikoupit. Při výběru vhodné powerbanky, třeba dbát i na její rozměry. Velkou PowerBank může být problém umístit do připraveného sáčku.

Výhodou tohoto řešení je, že můžete mít u sebe náhradní POWERBANK, kterou vyměníte v případě, že se vybije aktuálně připojena PowerBank.

 

  Napájení ze sítě 230V AC

Produkty obsahují standardní kabel pro zapojení do sítě elektrické energie.

Produkty:

  Napájení 12V DC

Produkty připravené pro zdroj napájení 12V. Zakončení je cigaretovým konektorem pro připojení do 12V sítě vozidla. 

Produkty: