Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje nadále 24 hodin, 7 dní v týdnu. Objednávky expedujeme každý pracovní den a v těchto dnech je k dispozici stejně technická podpora telefonicky i emailem od 9:00 do 16:00.
Kategorie produktů
Ecoprodukt.cz - Recenze Heureka.Vrácení tovaru do 30 dnů.Facebook ecoprodukt.

 

Solární podlahové osvětlení

Solární podlahové osvětlení je vhodným doplňkem do dlažby nebo na okraj chodníku. Může sloužit nejen jako dekorace, ale dokáže i rozjasnit příjezdovou cestu či chodník ve vašem dvoře. Vy tak můžete získat lepší přehled při parkování po setmění.

  Na co se zaměřit?

 Odolnost vůči průjezdu autom- jeden z hlavních parametrů, na který nelze zapomínat. Je třeba zvážit, zda osvětlení v dlažbě bude zatěžováno větší váhou, např. autem. Jediné podlahové osvětlení, které snese váhu vozidla je: Solární dlaždicové osvětlení Paverlight.

  Umístění solárního panelu


a) Osvětlení se zabudovaným solárním panelem - tento typ volte v případě, že osvětlení budete moci umístit na jižní stranu, kde bude dopadat nejvíce slunečních paprsků (např. Paverlight)


b) Osvětlení s externím solárním panelem - tento typ můžete zvolit, když osvětlení potřebujete mít na místě, které není vhodné pro umístění solárního panelu. Solární panel následně umístěte na slunné místo. (Např. Edinburg - studená bílá, Edinburg - teplá bílá)

  Tvar světla

  • a) Obdélníkové-dlaždicové osvětlení - nejideálnější osvětlení do zámkové dlažby. Např. Paverlight
  • b) Čtvercové podlahové osvětlení - osvětlení čtvercového tvaru např. SolarCentre SS7543
  • c) Kulaté podlahové osvětlení - osvětlení kulatého tvaru např. SolarCentre SS7542

  Barva vyzařujícího světla

  • a) Studená bílá - působí moderně a výrazně.
  • b) Teplá bílá - uklidňuje a dává pocit komfortu.
     

Solární podlahové osvětlení

Zobrazit ponuku