Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Náš e-shop funguje nadále 24 hodin, 7 dní v týdnu. Objednávky expedujeme každý pracovní den a v těchto dnech je k dispozici stejně technická podpora telefonicky i emailem od 9:00 do 16:00.
Kategorie produktů
Ecoprodukt.cz - Recenze Heureka.Vrácení tovaru do 30 dnů.Facebook ecoprodukt.

Menstruační kalíšek

Ženě, která se s trpělivostí naučí používat menstruační kalíšek se zjednoduší každý jeden den v období její menstruace.

Nemusíte si lámat hlavu s kupováním vložek a tamponů, které jsou chemicky bělené a tím mohou způsobovat nevysvětlitelné ženské problémy.
Počáteční investice při zakoupení kalíšku se možná zdá vyšší, avšak ta se Vám několikanásobně vrátí v podobě jeho dlouhé životnosti (i několik let).
V konečném důsledku zmenšíte množství odpadu, které každoměsíčně vyprodukujete používáním vložek a tamponů.

Jak postupovat při volbě velikosti?

Při volbě velikosti se prosím řiďte paramentrami v popisu produktů, avšak z vlastní zkušenosti jsou rozdíly těchto dvou kalíšků velmi malé. Větší kalíšek ma větší pružnost a snadněji se rozvine po zavedení i ženám před porodem.

Ptáte se co s kalíškem v práci, jak ho ošetřovat?

Uplatňování některých ženy nejsou nuceny kalíšek vybírat celý den. Ty, které to potřebují, tak mohou učinit i v práci za pomoci malé láhve s čistou vodou (v případě, pokud nemáte k dispozici umyvadlo). Na ošetření je k dispozici speciální čistící prášek, ve kterém kalíšek vždy před a po menstruačním cyklu vyvaříte v dostatečném množství vody. Během cyklu ho není nutné vyvářet, stačí ho mýt v čisté vodě, avšak pokud zvážíte, že je to nutné můžete tak učinit.

V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat p. Nikoly Mendelova - 0949 070 371.

Tovar v kategorií
 
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 0
Triediť podľa: Cena Názov Pridané Najpredávanejšie         Filter
 Počet produktov: 0