Overené zákazníkmi
0 pol.
0,00
Košík
Kategorie produktů

Dotace - Zelená domácnostem obecně

Finanční příspěvek na instalaci zařízení / zařízení na využívání obnovitelných zdrojů energie v domácnostech je poskytován z prostředků Evropského fondu regionálního rozvoje a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Kvalita životního prostředí v rámci národního projektu Zelená domácnostem VI v souladu se Všeobecnými podmínkami projektu zveřejněnými na internetové stránce zelenadomacnostiam.sk. ECO PRODUKT s.r.o. je zapsán v seznamu oprávněných zhotovitelů ve smyslu Všeobecných podmínek národního projektu Zelená domácnostem VI.

  obecně

V rámci projektu Zelená domácnostem mají domácnosti nárok získat finanční příspěvek na fotovoltaickou elektrárnu s výkonem do 10 kW.

  Zelená domácnostem 2019

Najznačnejším rozdílem vůči minulým rokem je ukončení priority na systémy s akumulací v bateriích.

Tím pádem se dostávají do popředí opět i síťové (On-Grid) elektrárny a elektrárny FV ohrev vody.

  Bezplatná konzultace


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
samuel.kopcansky@ecoprodukt.sk


  Výše podpory

Finanční příspěvek na panely dosahuje 1500 € při použití 10 panelů s výkonem 300 Wp.

Stiahnuť PDF kompletnej ponuky dotácie

  podmínky podpory

Pokud máte zájem o ujasnění, zda máte nárok na podporu, klidně nás kontaktujte. Subjekty, které jsou oprávněny požádat o poskytnutí příspěvku:

Na instalaci fotovoltaických panelů v rodinném domě

Fyzická osoba, která je vlastníkem rodinného domu

Fyzické osoby, které jsou bezpodílovými spoluvlastníky rodinného domu

Fyzická osoba nebo fyzické osoby, které jsou podílovými spoluvlastníky rodinného domu a kteří jsou oprávněni rozhodovat o hospodaření se společnou věcí podle většiny jejich podílů přičemž na všechny kategorie vlastníků a spoluvlastníků se vztahují tato pravidla:
a) Rodinný dům nesmí být ve vlastnictví ani spoluvlastnictví právnické osoby, rodinný dům nesmí být veden v obchodním majetku jakéhokoliv podnikatelského subjektu

b) O nákladech spojených s užíváním rodinného domu týkajících se dodávané energie v rozsahu větším než je 15% celkových nákladů souvisejících se dodávané energie pro rodinný dům se nesmí účtovat v účetnictví jakéhokoliv podnikatelského subjektu nebo subjektů nebo jiného subjektu nebo subjektů, které vykonávají hospodářskou činnost ( včetně neziskových organizaci vykonávajících hospodářskou činnost a obdobných subjektů),

c) Rodinný dům nebo jeho část větší než 15% podlahové plochy v součtu za všechny patra nesmí být pronajat nebo jinak přenechán do užívání podniku nebo subjektem nebo jinému subjektu nebo subjektům, které vykonávají hospodářskou činnost (včetně neziskových organizací vykonávajících hospodářskou činnost a obdobných subjektů ),

d) Rodinný dům nebo jeho část může být pronajatý jiné fyzické osobě nebo fyzickým osobám za účelem bydlení, pouze pokud z hlediska vlastníka rodinného domu nejde o součást jeho podnikání, nepronajímá více nemovitostí než tento rodinný dům nebo jeho část.Pár jednoduchých kroků, jak získat dotaci


1. krok
Kontaktovat odborníka

Kontaktujte nás prokonzultujeme vaši situaci z technického i finančního hlediska a doporučíme ideální řešení a výši dotace. Doporučíme rovněž formu realizace, abyste nepřišli ani o jedno euro a naplno vyčerpaly dotaci. Dotace je totiž uplatňována z fakturace zhotovitele.


2. krok
Výber konkrétnej elektrárne


Po konzultací budete mít v možnostech jasno. Při stanovení Vašich potřeb vybereme nejlepší řešení a dohodneme se na ceně. Finanční zátěž za poukázku přebíráme namísto Vás my.

 


3. krok
Žiadosť o poukážku od energetickej agentúry


Poukázka má platnost 30 dní a tak je důležité ji doručit zhotoviteli, který ji následně registruje v SIEA, aby ji měl ve stanoveném období 3 měsíce přeplacenou. Na proces je nutné nachystaný list vlastnictví, resp. jiné katastrální dokumenty.


4. krok
Termín realizace a instalace


Po ukončení všech legislativních povinností a udělení dotace se dohodneme na přesném termínu realizace. Následně nainstalujeme a spustíme Vaši elektrárnu.


V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a nezávazně konzultovat Vaše řešení.

Nabídka řešení

 

 

 

 

 

 

Prohlédněte si naši nabídku solárních systémů: fotovoltický ohrev vody, síťové (on-grid) elektrárny, hybridné elektrárne, GridFree elektrárne. Pokud máte zájem o dotaci, tak nás kontaktujte a vypracujeme Vám elektrárna na míru.


Hybridní
elektrárna


Ideální volba pokud chcete spotřebovat vyrobenou energii primárně ráno, odpoledne a v noci.


Elektrárna na FV ohřev vody


Vhodné řešení pokud chcete snížit účty za ohřev vody. Vhodné pokud máte bojler s elektrickou spirálou.


Síťová / On-Grid elektrárna


Elektrárna nejvhodnější pokud spotřebováváte dostatek energie během dne kdy svítí Slunce.


Proč se rozhodnout právě pro naše systémy a realizaci projektu?

  • Odbornost, zkušenosti a kvalitní komponenty
  • Výhodná cena montáže a komponentů
  • Návrh a řešení systémů pro standardní i atypické situace

Bezplatná nezávazná konzultace

Pro bezplatnou nezávaznou konzultaci na získání dotace prosím kontaktujte našeho odborníka


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
samuel.kopcansky@ecoprodukt.sk

Bezplatná nezáväzná konzultácia
 


Referencie

Bezplatná nezávazná konzultace

Pro bezplatnou nezávaznou konzultaci na získání dotace prosím kontaktujte našeho odborníka


Ing. Samuel Kopčanský
0910 433 777
samuel.kopcansky@ecoprodukt.sk

Bezplatná nezáväzná konzultácia